Toneelgroep Maastricht
Theater de Bordenhal
Plein 1992 - 15
6221 JP Maastricht

postadres:
Toneelgroep Maastricht
Postbus 3036
6202 NA Maastricht

algemeen telefoonnummer kantoor: 043-3503040
fax: 043-3503059
post@toneelgroepmaastricht.nl

telefoonnummer kassa: 043-3503050
kassa@toneelgroepmaastricht.nl

artistiek leiders
Servé Hermans
Michel Sluysmans
post@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503040

algemeen directeur
Oscar Wibaut
oscar@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503040

hoofd productie en techniek
Frans Hendrickx           
frans@toneelgroepmaastricht.nl
06-15229333

zakelijk coördinator
Netty Beckers           
netty@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503040

assistent artistieke leiding
Dionne Hendriks
dionne@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503043

techniek
Koos Mekel
techniek@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503040

publiekswerking
Frans Hendrickx (tijdelijke vervanging)
frans@toneelgroepmaastricht.nl

Dieke Ruwhof
dieke@toneelgroepmaastricht.nl

hoofd marketing, pers en communicatie
Joyce Lenssen   
joyce@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503046

marketing en website
Ingrid Wissink          
ingrid@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503047

administrateur
Gerard Deen
gerard@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503044


disclaimer

  • Brieven uit Genua

    21 oktober 2017
    Schouwburg Kunstmin
    Dordrecht
    Bestel
  • Brieven uit Genua

    24 oktober 2017
    Goudse Schouwburg
    Gouda
    Bestel
  • Brieven uit Genua

    25 oktober 2017
    Stadsschouwburg De Harmonie
    Leeuwarden
    Bestel
  • Brieven uit Genua

    26 oktober 2017
    Het Klooster
    Woerden
    Bestel
  • Brieven uit Genua

    27 oktober 2017
    TAQA Theater De Vest
    Alkmaar
    Bestel
  • Brieven uit Genua

    28 oktober 2017
    De Lieve Vrouw
    Amersfoort
    Bestel
  • Meer data