Contactgegevens

Toneelgroep Maastricht
Theater de Bordenhal
Plein 1992 - 15
6221 JP Maastricht
043-3503040
post@toneelgroepmaastricht.nl

directie
Servé Hermans
Michel Sluysmans
post@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503041

zakelijke leiding
Frans Hendrickx           
frans@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503043 

Financiële administratie en personeelszaken
Netty Beckers 
netty@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503044

artistieke assistentie
Diede Roffelsen
diede@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503059

Margot van Deursen
margot@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503041

Joline Soomers
joline@toneelgroepmaastricht.nl

assistent zakelijke leiding
Dionne Hendriks
dionne@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503043

techniek
Bryan van Beek
bryan@toneelgroepmaastricht.nl
 043-3503051 / 06-29336119
Max van Berlo
Sem Jongen
Koos Mekel
Sam Collins

productieleiding
Roos Aerts
roos@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503049

Tom Berghmans
tom@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503045

Job Vinders
productie@dagboekvaneenherdershond.nl

educatie en inclusiviteit
Eva Custers
eva@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503048

marketing, communicatie en pers
Joyce Lenssen
joyce@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503046 

Ingrid Wissink          
ingrid@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503047