Contactgegevens

Toneelgroep Maastricht
Theater de Bordenhal
Plein 1992 - 15
6221 JP Maastricht
043-3503040
post@toneelgroepmaastricht.nl

We gebruiken diensten als Youtube en Vimeo voor video's en andere media. Om deze te kunnen zien, moet u toestemming geven tot het plaatsen van cookies. Meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt uw winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kunt u inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.

Cookie instellingen

directie
Servé Hermans
Michel Sluysmans
post@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503041

zakelijke leiding
Frans Hendrickx           
frans@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503043 

Financiële administratie en personeelszaken
Corné van Bokhoven     
corne@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503044

artistieke assistentie
Britt Mooren
britt@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503059

Joline Soomers
joline@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503041

Odette Tinnemans

assistent zakelijke leiding
Dionne Hendriks
dionne@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503045

techniek
Bryan van Beek, Max van Berlo, Sem Jongen en Koos Mekel 
techniek@toneelgroepmaastricht.nl
 043-3503051 / 06-29336119

productieleiding
Roos Aerts
roos@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503049

publiekswerking
Liza Gloudemans
liza@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503048

marketing, communicatie en pers
Joyce Lenssen
joyce@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503046 

Ingrid Wissink          
ingrid@toneelgroepmaastricht.nl
043-3503047

Cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals ook video’s, en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stemt u hiermee in. Als u niet akkoord bent, kunt u via de knop ‘Instellingen aanpassen’ uw voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt uw winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kunt u inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.

Cookie instellingen