Team

Wie is wie achter de schermen bij Toneelgroep Maastricht?

Ons gezelschap telt 20 vaste medewerkers, 1 stagiair en een tijdelijke vervangster. Op deze pagina zie je wie binnen het gezelschap achter de schermen werken. 

Roos Aerts
Roos Aerts
Productieleider roos@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503049
Bryan van Beek
Bryan van Beek
Technisch producent bryan@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Max van Berlo
Max van Berlo
Techniek max@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Corné van Bokhoven
Corné van Bokhoven
Financiële administratie en P&O corne@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503044
Ludo Costongs
Ludo Costongs
Dramaturg ludo@toneelgroepmaastricht.nl
Jouman Fattal
Jouman Fattal
Regisseur post@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503041
Liza Gloudemans
Liza Gloudemans
Publiekswerking liza@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503048
Frans Hendrickx
Frans Hendrickx
Zakelijk leider frans@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503043 | 06-15229333
Dionne Hendriks
Dionne Hendriks
Zakelijk assistent dionne@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503045
Servé Hermans
Servé Hermans
Artistiek directeur post@toneelgroepmaastricht.nl 043-350304
Kenneth Hoven
Kenneth Hoven
Techniek kenneth@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Zorba Huisman
Zorba Huisman
Regisseur post@toneelgroepmaastricht.nl 043-350304
Sem Jongen
Sem Jongen
Techniek sem@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503040
Joyce Lenssen
Joyce Lenssen
Communicatie & Pers joyce@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503046
Manuela Marijnen Wijzen
Manuela Marijnen Wijzen
Huishouding post@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503040
Koos Mekel
Koos Mekel
Techniek koos@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503040
Britt Mooren
Britt Mooren
Artistiek assistent britt@toneelgroepmaastricht.nl 043 3503059
Paul Slangen
Paul Slangen
Dramaturg paul@toneelgroepmaastricht.nl
Michel Sluysmans
Michel Sluysmans
Artistiek directeur post@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503040
Joline Soomers
Joline Soomers
Artistiek assistent joline@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503041
Odette Tinnemans
Odette Tinnemans
Artistiek assistent odette@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503041
Ingrid Wissink
Ingrid Wissink
Communicatie ingrid@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503047

Cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals ook video’s, en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stemt u hiermee in. Als u niet akkoord bent, kunt u via de knop ‘Instellingen aanpassen’ uw voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt uw winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kunt u inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.

Cookie instellingen