Team

Wie is wie achter de schermen bij Toneelgroep Maastricht?

Op deze pagina zie je wie binnen het gezelschap achter de schermen werken. 

Roos Aerts
Productieleider roos@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Netty Beckers
Financiële administratie, P&O netty@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503047
Bryan van Beek
Technisch producent bryan@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Tom Berghmans
Productieleider tom@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Sam Collins
Techniek sam@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Ludo Costongs
Dramaturg ludo@toneelgroepmaastricht.nl
Eva Custers
Educatie & inclusie eva@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503048
Margot van Deursen
Artistiek assistent margot@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503041
Jouman Fattal
Regisseur post@toneelgroepmaastricht.nl
Frans Hendrickx
Zakelijk leider frans@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503043 | 06-15229333
Dionne Hendriks
Zakelijk assistent dionne@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503043
Kelly Hendrix
Zakelijk assistent kelly@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503043
Servé Hermans
Artistiek directeur post@toneelgroepmaastricht.nl
Kenneth Hoven
Techniek kenneth@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Zorba Huisman
Regisseur post@toneelgroepmaastricht.nl
Sem Jongen
Techniek sem@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Joyce Lenssen
Communicatie & Pers joyce@toneelgroepmaastricht.nl
Manuela Marijnen Wijzen
Huishouding post@toneelgroepmaastricht.nl
Koos Mekel
Techniek koos@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Diede Roffelsen
Artistiek assistent diede@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503059
Paul Slangen
Dramaturg paul@toneelgroepmaastricht.nl
Michel Sluysmans
Artistiek directeur post@toneelgroepmaastricht.nl
Ingrid Wissink
Communicatie ingrid@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503047