Team

Wie is wie achter de schermen bij Toneelgroep Maastricht?

Op deze pagina zie je wie binnen het gezelschap achter de schermen werken. 

Roos Aerts
Roos Aerts
Productieleider roos@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503049
Netty Beckers
Netty Beckers
Financiële administratie, P&O netty@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503047
Bryan van Beek
Bryan van Beek
Technisch producent bryan@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Tom Berghmans
Tom Berghmans
Productieleider tom@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503045
Ludo Costongs
Ludo Costongs
Dramaturg ludo@toneelgroepmaastricht.nl
Margot van Deursen
Margot van Deursen
Artistiek assistent margot@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503041
Jouman Fattal
Jouman Fattal
Regisseur post@toneelgroepmaastricht.nl
Frans Hendrickx
Frans Hendrickx
Zakelijk leider frans@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503043 | 06-15229333
Dionne Hendriks
Dionne Hendriks
Zakelijk assistent dionne@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503043
Servé Hermans
Servé Hermans
Artistiek directeur post@toneelgroepmaastricht.nl
Kenneth Hoven
Kenneth Hoven
Techniek kenneth@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Zorba Huisman
Zorba Huisman
Regisseur post@toneelgroepmaastricht.nl
Sem Jongen
Sem Jongen
Techniek sem@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Joyce Lenssen
Joyce Lenssen
Communicatie & Pers joyce@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503046
Manuela Marijnen Wijzen
Manuela Marijnen Wijzen
Huishouding post@toneelgroepmaastricht.nl
Koos Mekel
Koos Mekel
Techniek koos@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503051
Britt Mooren
Britt Mooren
Artistiek assistent britt@toneelgroepmaastricht.nl 043 3503059
Paul Slangen
Paul Slangen
Dramaturg paul@toneelgroepmaastricht.nl
Michel Sluysmans
Michel Sluysmans
Artistiek directeur post@toneelgroepmaastricht.nl
Joline Soomers
Joline Soomers
Artistiek assistent margot@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503041
Odette Tinnemans
Odette Tinnemans
Artistiek assistent odette@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503041
Ingrid Wissink
Ingrid Wissink
Communicatie ingrid@toneelgroepmaastricht.nl 043-3503047